Ubytování je možné zamluvit u paní Sussane, která vlastní vedle svého domu, dva menší domky pro tři a dvě osoby. Domky jsou plně vybaveny ložním prádlem, kuchyňským koutem se spotřebiči a vodou.

Sociální zázemí je u hlavního domu paní Sussane. Vzdálenost k WC a koupelně je 10m od domku Na zahradě je možnost zapůjčení grillu. Stání pro automobil je vedle domu. Vzdálenost od domku k jezeru je pěšky cca 500m, k jezeru se nedá dojet autem, ale procházku malebnou cestou k jezeru, krásnou přírodou se nic nevyrovná.
Dopravu na místo, pro Vás zajistíme vlastním vozidlem s ČR a nebo transférem z letiště ze Stockholmu. Samozřejmně můžete dorazit vlastním autem, a to buď trajektem s Rostocku do Trelleburgu a pak po silnicích přibližně 450 km až na místo.

A nebo se vydat automobilem přes Dánsko a mosty přes moře. Cesta je časově kratší, finančně stejná jako trajektem. Vzdálenost s Prahy do Tivedstorpu je 1500km.

Cena za jeden den pronájmu chatky pro tři osoby, lodě a povolenky je 500 švédských korun- nebo 50 eur. Cena je závislá na trvání pobytů, přesná kalkulace je možná podle vašich požadavků.