Půjčovna - Kaprařina

Stojan na pruty-tripod: Stojan na pruty tripod Bear je vyrobený z hliníkové slitiny kombinovaný, z částí vyrobenými z nerezové oceli . Má teleskopické nohy. Zajímavostí jsou teleskopická ramena, která je možno prodloužit ze stojanu na 3 pruty. Celkové váha stojanu Quick pod je 4kg. Součástí je obal. Transportní délka: cca 85 x 20 x 20 cm. Ke stojanu možnost zapujčit swingery a podložku pod ryby.

CENA za kus: 100,-/den – 500,-/týden – 2000,-/vratná záloha

SOUL - Podběrák CARP NET + STOCK: Kaprový podběrák s rukojetí z uhlíkových vláken.

 • délka a rozpětí ramen: 90cm
 • délka rukojeti: 180cm
 • velikost oček síťky: 6 x 8mm

CENA za kus: 50,-/den – 300,-/týden

Tyčová bójka Daemons : Tuto tyčovou bójku Daemons lze využít k označení lovného místa v hloubce 5,5m, je možnost dodat další prodloužení o 3 metry.Pro noční rybolov je bójka vybavena LED diodou, instalovanou v posledním stavitelném díle s elektronikou, napájeném 2ks mikro-tužkových baterií 1,5V typu AAA.Závitové spoje s čepy a s gumovým těsněním pomocí "O" kroužku, síťový obal s karabinnou pro ukotvení bójky kameny a v neposlední řadě celkové precizní zpracování řadí tuto bójku mezi špičku na našem trhu.

Součástí kompletu je kvalitní přepravní obal. Možnost zapůjčení dvou kusů.

CENA za kus: 50,-/den – 300,-/týden – 500,-/vratná záloha

Kaprový prut SHIMANO Force Master AX: Skvělé sedlo navijáku Vibra Spot a dokonale umístěná očka Fuji Titanium oceníte při optimální kombinaci činností, ať již taháte rybu, nebo nahazujete do dálky. Pruty jsou postaveny na blanku z kombinace karbonu XT30 a karbonu Fine Crystal pomocí Master Concept technologie. Takový prut vás při práci skutečně usadí!

 • Délka - 3,6m
 • Vrhací zátěž - 3lb
 • Počet dílů – 2

CENA za kus: 100,-/den – 500,-/týden – 1500,-/vratná záloha

Kaprový prut Shimano Tribal : Tribal Carp je vyroben z kombinace HPC100a karbonu zpracovávaného pod vysokým tlakem. Ke zlepšení pevnosti blanku je použita dvojitá kuželová konstrukce se zesilujcími omotávkami. O takovou tuhou a progresivní akci prutu se snažili konstruktéři a konzultanti firmy Shimano hodně dlouho.Tribal Carp má sílu, je výborný na lov s boilie a práci s velkými olůvky. Přesto udržuje měkkost pro zdolávací akci a zaručuje udržení ryby na háčku po celou dobu zdolávání.Lehký rám SiC očka o průměru 50mm, který je ve spodní části, snižuje váhu a zvyšuje odhazovací potenciál při odhozu ujímaného vlasce, když opouští naviják.

 • Délka: 3,66 m
 • Hmotnost prutu: 326 g
 • Odhazová zátěž: 125g
 • Počet dílů: 2
 • Počet oček: 6
 • Testovací křivka: 2,75lb
 • Transportní délka : 187 cm

K dispozici jsou dva kusy tohoto vyjímečného prutu, pro extremní kaprařinu.

CENA za kus: 120,-/den – 700,-/den – 3000,-/vratná záloha

Naviják Shimano Big Baitrunner XT-ALC : Shimano Big Baitrunner XT-A LC je vybavený AR-C cívkou a pomalou pokládkou vlasce Aerowrap II. Tato kombinace je zárukou maximálních odhozových vzdáleností a hmotností. Pro zvýšení mechanické odolnosti je naviják vybaven zapouzdřenými kuličkovými ložisky A-RB a novou konstrukcí převodovky, která snižuje tření a zvyšuje účinnost přenosu výkonu z dlouhé hliníkové kličky na rotor. Naviják má přední brzdu, zadní brzdou se seřizuje baitrunner.

K dispozici jsou dva kusy a na obouch navijácích je navinuta pletená šňúra WFT-0,26mm, 18,5 kg.

CENA za kus: 200,-/den – 1000,-/týden – 5000,-/vratná záloha

Naviják OKUMA Powerliner PL-860 : Naviják je osazen sedmi kuličkovými ložisky odolnými proti mořské vodě, plus jedním jednocestným, volnoběžným systémem brzdy – Baitfeeder, úlohu hlavní brzdy plní přední a zadní citlivě nastavujeme volnoběh. Předností je kovová kónická cívka pro daleké hody s titanovým okrajem, kovové kličky s gumovými gripy a vyvážený rotor „Rotor Equalizing System“.

Dlouhá kovová kónická cívka s titanovým okrajem pro daleké hody. Jemná přední multidisková brzda s mikrojemným nastavením, EDS o 30% větší brzdná plocha. Zadní jemně nastavitelná volnoběžná brzda – Baitfeeder. Gumová rukojeť. Speciální oscilační navíjení pro lepší křížové navíjení, EOS System. Quick Set Antireverse okamžité zastavení zpětného chodu. Kvalitní překlapěč s dlouhou životností, silné a rychlé převody. Pevná a zároveň lehká konstrukce navijáku,vyrobena z kvalitního grafitu. Rotor Equalizing System pro klidný a hladký chod bez vibrací. Ideální pomocník při zdolávání velkých kaprů.

K zapůjčení pro Vás máme připravené dva kusy těchto navijáku, na cívkách je doplna namotán vlasec o síle 30 mm a nosnosti 17,5 kg.

CENA za kus: 150,-/den – 750,-/týden – 2000,-/vratná záloha

Naviják SPRO Hardliner pro LCS 10500: Řada Hardliner LCS se po právu stala bestsellerem v programu navijáků Spro. Vlastní formy, pokročilá konstrukce vnitřních ústrojí a špičkové osazení komponenty, to jsou baitrunnery Hardliner. Tento naviják je spíše určen na lov menších kaprů ale samozřejmně se vypořádá i spořádným úlovkem.

Tyto navijáky máme dva, na jednom je navinutý vlasec 0,20mm a na druhém pletená šňůra na 10kg nosnosti.

CENA za kus: 50,-/den – 300,-/týden – 500,-/vratná záloha

Naviják Suxxes Axxa dreamliner 2: Axxa Dreamliner je perfektně zpracovaný naviják kvalitní konstrukce s volným chodem cívky vhodný pro lov na položenou. Díky univerzální velikosti 4000 se bude hodit na konvenční lov kaprů na kratší vzdálenosti nebo na těžší feederový rybolov. 4 ocelová kuličková ložiska a 1 jednocestné válečkové se starají o plynulý chod.

Speciální profil široké kovové cívky s velkým zdvihem umožňuje plynulé pokládání vlasce a následně i bezproblémové a daleké hody. Multidisková přední mikrobrzda má široký rozsah nastavení, ovládání volného chodu cívky je umístěno na zádi navijáku. Nechybí ani uzávěrka zpětného chodu, kvalitní rolnička a sklápěcí šroubovací klička s ergonomickým úchopem. Na navijáku je pro vás připraven vlasec fluo světlé zelené barvy o síle 0,18 mm.

CENA za kus: 50,-/den – 200,-/týden

Naviják DAIWA Crossfire 3050 X: Nová série CROSSFIRE X je opravdu vhodná pro všechny druhy rybaření - 5 Ložisek nabízi hladký chod při navíjení a rezervu v síle. Naviják je k dispozici s fluo 0,18mm vlascem.

CENA za kus: 70,-/den – 300,-/týden

Feederový prut Shimano CATANA CX : Blank prutu Catana Feeder využívá vynikajících technických vlastností kombinace uhlíkových vláken XT40 a Geofibre.

Získává tím výkon a pružnost při odhazování, ale přitom poskytuje dostatek citlivosti při souboji s velkou rybou, abyste měli jistotu i při použití tenkých vlasců a malých háčků. Tato řada, pokrývá všechny feederové styly. Tři různě silné quiverové špičky poskytují prostor pro perfektní sladění s blankem. Nastavitelné sedlo navijáku Shimano zaručuje pevný kontakt navijáku s blankem prutu.

 • Délka prutu-3,66 cm
 • Transportní délka – 126cm
 • Váha prutu-215g
 • Počet dílů-4
 • Vrhací zátěž-100g

CENA za kus: 150,-/den – 700,-/týden – 1500,-/vratná záloha

Feederový prut Shimano Alivio CX medium: Blank z kombinace kompozitů XT30 a Geofibre je vybaven očky Hardlite. Dodává se se dvěma zaměnitelnými špičkami. Alivio CX Feeder nabízí také kvalitní korkovou rukojeť.

 • Počet dílů: 5
 • Délka: 366 cm
 • Vrhací zátěž: 100 g
 • Transportní délka: 125 cm
 • Váha: 253 g

CENA za kus: 100,-/den – 500,-/týden – 1000,-/vratná záloha

Při zapůjčení většího množství vybavení a na delší dobu získáváte slevu. Více informací se dozvíte při provedení objednávky.