Půjčovna - vybavení
Vylovovací klešťě Okuma

Vylovovací kleště s kovovými čelistmi a instalovanou váhou do 23kg. Možnost 2 ks.


CENA: 100,-/týden


Vylovovací kleště Rapala

Rapala Lock´n Grip- vylovovací kleště. Ergonomické madlo usnadňuje manipulaci s úlovkem.


CENA: 200,-/týden


Deštník s bočnicí-bivak 360

Vrchlík má nastavitelný úhel sklonu,pokud nepoužijete bočnice. Přední dveře se zipy a okénkem je možno převrátit. Přiloženy kolíky a lanka k ukotvení deštníku. Průměr 250 cm


CENA: 80,-/den – 400,-/týden – 1000,-/vratná záloha


Bivak Cyber 1

Bivak JRC Cyber 1- 10000 mm srážek, vodě odolný materiál nejvyšší kvality, 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na kolíky v osmi bodech. Kotevní kolíky, podložka, lana, přepravní taška, vše k dispozici. Odnímatelná podlaha.

Bivak je vhodný postavit tam kde není moc místa, přístřešek je pro dva rybáře. Barva zelená.


CENA: 100,-/den – 500,-/týden – 1000,-/ vratná záloha

Bivak Grande

Bivak je určen pro dvě až tři lehátka, 100% odolný vodě a povětrnostním podmínkám. Bivak má odnímatelnou podlahu. Barva tmavě zelená, přepravní taška s kolíky, provazy a podložkou.


CENA: 150,-/den – 800,-/týden – 1500,-/vratná záloha

Rybářské křeslo XXL

Křeslo - kloub, područky a odpružený potah, křeslo svou velikostí a nosností udrží opravdu statného rybáře. Křeslo je v transportní tašce.


CENA: 100,-/den – 500,-/týden – 2000,-/vratná záloha


Rybářské lehátko ZICO Superb ALU

Robusní a vyztužená konstrukce lehátka je předurčená pro velké zatížení. Díky bohatému vypolstrování v zádových partiích skýtá maximální pohodlí při dlohodobém pobytu u vody. Lehátko je vybaveno odnímatelným polštářkem a jednou přídavnou nohou. Lehátko je šestinohé a nastavitelné. Přepravní taška a postranní obal na lehátku.


CENA: 150,-/den – 600,-/týden – 2000,-/vratná záloha


Rybářské lehátko ZICO ECO

Polstrované lehátko výborné kvality, funkčnosti a provedení. Konstrukce z ocelové slitiny v komaxitové antikorozní úpravě zaručuje vysokou nosnost - výrobcem uváděná 140 kg. Lehátko je možné polohovat, má také výsuvné aretovací nohy pro dosažení stability v terénu. Kvalitní látka Nylon 600 D je nejen velmi příjemná, ale také se velmi dobře ošetřuje. Lehátko je velmi dobře skladné po složení a díky konstrukci z ocelové slitiny je i poměrně lehké. Lehátko je šestinohé s přidanou jednou výsuvnou nohou pro lepší stabilitu. Lehátko má postranní kapsu na cenné věci a transportní obal.


CENA: 100,-/den – 500,-/týden – 1500,-/vratná záloha


Rybářská digitální váha s metrem Uni Cat

Digitální váha s metrem a maximální capacitou nosnosti do 150kg. Váha má funkci paměti a vynulování vážení. Váha má robustní držák na vážení těžkých ryb.


CENA: 150,-/týden


Excelentní podložka ideální pro odháčkování a vypuštění ryby zpět do vody.

Postranice a dno jsou dobře polstrované, aby se v žádném případě nepoškodila ryba. Plovoucí výplň napomáhá vypuštění kapra zpět do vody. PVC potah zamezuje poškození šupin kapra a je dobře omyvatelné. Vršek podložky má zavírání na suché zipy a zamezuje poškození kapra, když se příliš plácá. Podložka může být napuštěna velkým množstvím vody, aby se zabránilo dehydrataci kapra. Díky bytelným držadlům, které jsou podšity pod podložkou je možno podložku použít i jako vážící sak.Skvělým doplňkem je boční kapsa na metr, váhu a jiné potřeby.
Součástí je i polstrovaná podložka na kleknutí a pevný sak na celou podložku.
Rozměry : 90 x 55 x 21cm


CENA: 500,-/týden


Při zapůjčení většího množství vybavení a na delší dobu získáváte slevu. Více informací se dozvíte při provedení objednávky.