Kobylí-Pavlovice

Náš rodinný penzion se nachází ve vinařské obci Kobylí, která je součástí mikroregionu Modré Hory. Penzion se nachází v parku v centru dědiny a jeho původní využití bylo pro výrobu a skladování vína. V roce 2014 jsme se rozhodli pro adaptaci sklepu na penzion, kdy jsme přistavěli jedno patro a podrobili celou nemovitost rekonstrukci.

Výsledkem je ubytování sklepového typu o dispozici jedné společenské místnosti s kuchyňským koutem, posezením, sprchovým koutem a WC. Spát můžete v 1NP, které je pro 3 osoby a v podkroví se čtyřmi lůžky. Do samotného sklepa můžete jít degustovat naše vína přímo ze společenské místnosti. Sklep je původního rázu, bez klenby, pouze vykopaný do pískovcové skále. V blízkém okolí se konají vinařské akce jako Zarážení hory, Putování po Kobylských uličkách a mnohé jiné.

Více informací o mikroregionu najdete na modrehory.cz. Pokud na Vás příjde hlad nebo žízeň na pivo, stačí zajít 50 m a jste v hospodě, kde se denně vaří menu s nabídkou 3 jídel. Další dvě hospody jsou v okruhu do 500 m. V obci jsou i přístupné tenisové kurty s venkovním bazénem. Naše oblast je protkaná cyklosteskamy, které vedou kolem vinohradů a rozhleden. V blízkém okolí je Lednivkovaltický areál, Pálavské jezera a mnohé jiné.

Poloha GPS: 48.9331078N, 16.8897789E

Rezervace mailem: p.otahal28@gmail.com


Cena

  • Cena za jednu osobu na noc - 250 kč
E-mail: casilluro@seznam.cz