Maďarsko

Szücsi Völgy Tó

Jezero Szücsi Völgy Tó se nachází 50 km východně od Budapeště. Jezero má rozlohu 30 ha a voda je čistá, jedná se o zatopený lom. Dno je členité, hloubky jsou od 2m do 18m a dno je místy bahnité. Jezero fungovalo dříve jako svazová voda, na jezero je potřeba mít český rybářský lístek a na základě lístku Vám vystavíme maďarský státní rybářský lístek.

Lovná místa:

  1. Lovné místo č.1 se nachází na zapadní straně jezera. Nazývá se Agatové místo. Doporučení k lovnému místu: ostrovy rákosí se nacházejí proti lovnému místu na levo . Místo je dostupné autem nebo obytným přívěsem. Na lovném místě se vejdou 2-3 osoby.
  2. Lovné místo č.2 je asi nejpohodlnějším místem a nejkrásnějším na jezeře. Dno před místem je hodně členité. Místo je vhodné pro dva rybáře. Místo je přístupné autem.
  3. Lovné místo č.3 se nachází na okraji borového lesa, Okraj rákosového ostrova ukrývá překvapení v podobě padlého stromu. Za ostrovem není špatné chytat na volné vodě. Místo je přístupné autem a nebo karavanem.
  4. Lovné místo č.4 je tvořeno třemi otvory v rákosí, čímž je možné prochytat velké plochy jezera. Doporučujeme hledat hrany, mušlová pole a vyvýšeniny. Velké místo na břehu je vhodné pro větší skupiny rybářů. Místo je dostupné autem a nebo k aravanem. Místo je možné rezervovat minimálně 3 osoby.
  5. Lovné místo č.5 je pohodlné místo pro karavan, před místem můžete najít hrany a vyvýšeniny.
  6. Lovné místo č.6 se nachází v severo-východní části jezera. Místo je dostupné jenom ze člunu. Doporučujeme chytat na hraně, která se nachází 20-30 metrů od břehu.
  7. Lovné místo je dostupné jenom ze člunu. Na pravé straně se ve vodě nachází množství spadlých stromů a na levé straně je více jam.
  8. Poměrně velké místo, které se nachází v severní části jezera. Lovné místo je dostupné jenom z lodě. Voda kousek od břehu je už dost hluboká. Na pravé straně od lovného místa se ve vodě nacházejí popadané stromy, které rybolov ztěžují ale zase se zde zdržují velké ryby , místo doporučujeme zkušeným rybářům, také funguje chytání kousek od břehu.
  9. Lovné místo se nachází na severní straně jezera. Na levo se nachází velké množství překážek. Naproti překážkám se nachází hrana, která má dobré možnosti na velkou rybu. Dalším dobrým místem lovného místa, je hrana na pravé straně před rákosím.
  10. Lovné místo č.10 je velké místo které se nachází na poloostrově, které je dostupné jenom ze člunu. Do jezera po pravé straně přitéka potok, které jezero okysličuje, Ve vodě nedaleko přítoku se nachází spadlý strom, kde jsou dobré možnosti na záběr. Na volné vodě před místem se nachází více nerovností. Místo je možné rezervovat minimálně pro tři ososby.


Loading..
Loading..
Loading..
Loading..